Názory našich klientů

Nejlepší cvičení, nejlepší trenér, nejlepší studio 🙂 díky
Michaela
Perfektní cvičení pro přepracovaného manažera i úžasný relax pro maminku na mateřské! Děkujeme Pierre za jedinečný osobní přístup!
Karolína
Bezkonkurenční cvičení, skvělý personál i servis :-).
Vojtěch
Pojďte cvičit s chamíkem! 20 minut týdně pro úžasný pocit na těle i na duši. Pierre studio CZ dostane tělo do formy, mysl do pohody a když by to bylo stále málo, ochutnáte výborné datle :-)!
Zuzana
Oceňuji Jirkův komplexní přístup. Kondice není jen o cvičení. Důležité je i načasování, postupné ladění výkonu, strava a spánek. Díky tomuto programu se cítím o dost silnější a zvládnu věci, o kterých se mi dřív ani nesnilo!
Petr
Kdo ještě nezkusil, tak šup šup. Pro mě po porodu rozhodně číslo jedna. A pokud jste pánové "ve 3.měsíci" a nebo hrozí, že po vánocích budete, tak tohle je optimální cesta i pro ty časově zaneprázdněné.
Daniela
Skvělý začátek dne i týdne, děkuji :-).
Jarka
Kdo potřebujete do nového roku ten nejlepší impuls, tak se nebojte začít tady... mohu jen doporučit 🙂
Ivana
Nevěřila jsem, že za 20 minut zvládnu to, co obvykle dělám v posilovně hodinu a půl, ale Jirka mi ukázal, že je to opravdu snadné.
Majka K.
Cvičení s Jirkou je jako jít si zacvičit s kamarádem. Vždy si skvěle popovídáme a moje forma letí nahoru! Doporučuju!
Tomáš F.
S prvním synem jsem trochu přibrala a moje původní váha se mi pořád vzdalovala. EMS mi pomohlo s prvními kroky zpět k mé původní postavě a já se teď cítím zase plná energie. Navíc mám za 20 minut hotovo, a tak nepotřebuji zařizovat ani hlídání.
Terka O.
Mým cílem bylo zpevnit zadek a stehna. Na netu jsem četla, že EMS je skvělý prostředek v boji proti celulitidě. Tak jsem zkusila Pierre studio. Výsledky jsem cítila už po druhém cvičení. Navíc mi dal Jirka i super tipy na zdravý jídelníček. Moc doporučuju!
Jana W.
Mám dlouhodobé problémy s bederní páteří a tím, že celé dny trávím v autě na cestách, nemám moc možností se svých potíží zbavit. Zkoušel jsem několikrát rehabilitace, ale vůbec mi nepomohly. Můj lékař mi doporučil zkusit EMS. Díky Jirkovi se zase cítím dobře a moje záda jsou v pořádku. Děkuji!
Ivan Z.
S manželem jsme vášniví tenisté jenže někdy se v zápalu boje trochu více zřídíme a bolest na sebe nenechá dlouho čekat. Jirka nám poradil, že EMS nám může nastavit i na uvolňovací program. Dokud jsme ho nevyzkoušeli, nevěřili jsme. Nakonec jsme se oba rozhodli pro komplexní program S bolestí do koše a díky tomu se můžeme věnovat svým koníčkům naplno!
Eva a Martin K.